Atromitos Hakkında Bilgiler

admin
Site Admin
Posts: 20
Joined: Wed Jan 20, 2021 11:42 am

Atromitos Hakkında Bilgiler

Post by admin »

Hurghada'nın Sahl Hasheesh bölgesinde Kızıldeniz kıyısındaki Oberoi muhteşem bir manzara sunmaktadır. Beyaz kumlu özel plajı ve denize uzanan iskelesi vardır. İskelenin etrafında yüzen rengarenk balıkları görmek için dalmanıza bile gerek yok. Otelin sonsuzluk havuzu nefis.

Odalar tek kelimeyle lezzetlidir! Grand Suites'in kendi havuzu da vardır. Yüksek duvarlarla çevrili bahçe duvarları da mahremiyet sağlar. Banyodaki duş ve küvet de bu bahçeye bakmaktadır. Gün ışığında duş almak ve derin mermer küvetin keyfini çıkarmak oldukça rahatlatıcı bir deneyimdir.

Oberoi Sahl Hasheesh, oda ve kahvaltı tarzı hizmet vermektedir. 3 alakart restoranda yerel veya uluslararası menülerden lezzetli yemekler seçebilirsiniz.

Arabella Azur Resort 4 yıldızlı bir oteldir. Kızıldeniz kıyısında, Hurghada Havalimanı'na 7 km, şehir merkezine 3 km mesafede yer almaktadır. Bir lagün boyunca sıralanmış Nubia mimarisine sahip 2 katta 299 odadan oluşmaktadır.

Oteldeki yemekler çeşit ve tat olarak tatmin edicidir. Anadolu'nun yemek kültürüne aşina olan herkesi şaşırtacak bir menü görmek biraz zor. Arabella Azur, her şey dahil bir sisteme ve kendi plajına sahiptir. Su sporları, şnorkelli yüzme ve yüzme için ideal bir koy. Renkli balıkların arasında mercan kayalıkları arasında yüzüyorsunuz.

Kempinski Soma Bay, şehir dışında Soma Körfezi'nde konumlandırdığımız lüks bir tatil beldesidir. Soma'nın ülkemizde Kemer veya Belek gibi yeni gelişen bir turizm bölgesi olduğunu düşünün. Ağırlıklı olarak otelde kalmak, denizde yüzmek, havuzda yüzmek isteyenler için uygundur. Güzel bir balayı oteli.

Türk Hava Yolları, haftanın her günü İstanbul-Hurghada arasında karşılıklı seferler düzenliyor. Şehir merkezine yaklaşık 8 km uzaklıkta olan Hurghada havalimanından şehre taksi ile ulaşabilirsiniz.

Hurghada, Kızıldeniz'in berrak mavi sularına bakan bir şehirdir. Mısır antik çağının en önemli miraslarından biri olan Karnak ve Krallar Vadisi'ne olan yakınlığı, burayı sadece deniz, güneş ve kumla tatilin tadını çıkarabileceğiniz bir yer değil, aynı zamanda dalış için sayısız fırsat da sunuyor. Çöl ve Bedevilerin yaşamını yakından gözlemlemek için alternatif safarilerle de dikkat çekiyor.

Mısır'ın başkenti Kahire, uzun tarihi ile dünyanın en özel bölgelerinden biridir. Afrika'nın en büyük ve en kozmopolit şehri sayısız dünya harikasına, tarihi ve turistik zenginliğe sahiptir. Kıpti Kahire ve Modern Kahire olmak üzere iki ayrı bölümden oluşan kentin camileri, manastırları, müzeleri ve tarihi çarşıları ziyaretçileri zaman içinde bir yolculuğa çıkarıyor.

Nil Nehri'nin canlandırdığı şehir, her türlü refahı ve yoksulluğu görebileceğiniz zıt bir atmosfere sahip. Avrupa çapında sokakları, gökdelenleri, minareleri, boğucu trafiği, hareketli gece kulüpleri ve kafeleriyle hayatın 24 saat devam ettiği Kahire sokakları, ziyaretçilerini zamanda bir yolculuğa çıkarıyor.

Resmi adı Mısır Arap Cumhuriyeti olan Mısır'ın başkenti Kahire (Arapça: Gomhoreyyet Maṣr al Arabeyya), aynı zamanda Afrika'nın en büyük şehridir. Çevre yerleşimler dahil 20 milyonu aşkın nüfusa sahip Kahire, ülkenin ekonomik, sağlık, ulaşım, eğitim ve ticaret merkezidir. Kahire, dünyanın en kalabalık metropol bölgelerinden biri ve dünyanın en kalabalık 7. yerleşim bölgesidir. Ülke nüfusunun dörtte biri burada yaşıyor. Nüfusunun büyük bir kısmının Nil Nehri çevresinde toplandığı Mısır'da Nil, ülkeye hayat veriyor.